| Adrianaalin a întrebat:

Mi-am inceput viata sexuala acum 4 luni si nu mi-a curs sange deloc, insa durerea a fost existenta. Este posibil sa am himen eleastic avand in vedere ca la inceputul fiecarui contact sexual intra mai greu?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este posibil sa ai himen elastic, dar este posibil si ca baiatul sa fii avut un cuculet subtire, care nu a reusit sa rupa membrana himenala.

| just4ubr2015 a răspuns:

Daca ai facut-o cu baieti fara experienta de aia nu tea dezvirginat pacat ca ai suferit degeaba cauta si tu pe cineva sa te faca femeie