| alecssandra a întrebat:

De cateva luni nu ma mai dor sanii inainte sa am menstruatie. Inainte ma dureau cu cateva zile inainte sa-mi vina. Acum...nimic.nu ma mai dor, nu nimic si as vrea sa stiu care ar fi cauza si daca e bine sau nu.Multumesc!

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E bine, inseamna ca nu mai ai un dezechilibru hormonal care iti suprastimula glanda mamara.

| Crisu a răspuns:

Da este bine.probabil este datorita faptului ca incepi sa te dezvoltsi mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nici o problema

| Renata12345 a răspuns:

Mie cand miau crescut mau durut rau dar tot nu mi sau dezvoltat am decat un pic mameloanele marite dar ff putin si de o jumate de an sau chiar un an nu ma mai dor si nu imi mai cresc oare ce sa am mi-e frica ca o sa raman asa va rog ajutati-ma crying oare nu imi mai cresc?
plz dau fundita dati-mi o explicatie dc nu ma mai dor de asa de mult timp crying crying?