| AlexandraAxi a întrebat:

De ce atunci când iubitul meu scoate instrumentul din vagin, iese un sunet de parca as trage vânturi? Și asta doar in poziția doggy style.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pentru ca iese aerul asa face ti voi fetele se aud ca bășinile, e tarelaughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Pe parcursul penetrarii in vagin intra aer, care la terminarea coitului pur si simplu iese afara. Probabil ca in pozitia amintita vaginul isi modifica forma si are o anumita conformatie care particulara care faciliteaza intrarea unei cantitati de aer mai mari si la eliminarea aerului apare acel sunet asemanator cu cel care apare atunci cand tragi vanturi. big grin

| mihai69 a răspuns:

Pentru că la fiecare penetrare, penisul lui împinge în vaginul tău o cantitate mică de aer, care rămâne prinsă acolo. E cam ca la umflarea unei roți de bicicletă. Și cum tu nu ai ventil, când el scoate pistonul din pompă, iese aerul afară ca dintr-un balon.winking
E ceva firesc, nicio rușine. Ba chiar poate fi amuzant.
E un episod haios despre asta chiar și în South Park!winking

| alina2k18 a răspuns:

Nu o are asa marewinking

| Pool77 a răspuns:

E perfect normal, am patit-o si noi cu prietena.

Noi ne amuzam pe chestia asta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este ceva normal si trebuie sa ii explici iubitului tau ca nu tragi vanturi.Succes!