| anonim_4396 a întrebat:

Mereu cand fac dragoste cu partenerul meu in pozitia doggy style intra aer in vagin cred si mereu scoate sunete si e tare enervant xD Pot remedia asta in vreun fel?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Schimba-ti pozitia.

| mihai69 a răspuns:

Nu; doar să faci sex în alte poziții. Și până la urmă, e ceva normal, ca și râgâitul sau flatulența. Că nu sună foarte agreabil, a altă poveste. Dar o puteți lua și în glumă.

| LoveSleep a răspuns:

De unde știi că sunetul e de la poziție, respectiv de la intrarea aerului în vagin?

| Pool77 a răspuns:

Asta patim si noi laughing)
Noi mereu radem si trecem mai departe

| antiqque a răspuns:

Da, o scula mai mare pe langa care nu intra aerul.

| 2EXA a răspuns (pentru antiqque):

16 cm este de ajuns pentru mine.Este potrivit

| Arlis a răspuns:

Suna ca si cum ai trage parț?

| 2EXA a răspuns (pentru Arlis):

Pai da, si stiu ca e normal da e enervant.

| George90 a răspuns:

Esti prea largă