| Hela a întrebat:

Buna! De ce barbatii povestesc cat de frumoase au fost fostele lor iubire la intalniri? laughing

12 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Pentru că au fost frumoase.

| Adry05 a răspuns:

Doar tu ai problema asta, n-am pățit niciodată

| Hela explică (pentru Adry05):

Mda. Eu le am pe toate happy

| Adry05 a răspuns (pentru Hela):

Ieși cu măgari sau tipi care caută doar pansamente emoționale. un om normal la cap n-ar povesti așa ceva la o întâlnire. una e să povestești lucruri din relația precedentă că fac sens în discuție sau ca să explifici ceva ce nu suporți sau din contră, apreciezi, și alta să-ți lauzi fosta iubită la posibila viitoare...

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil din prostie!
Un baiat/barbat normal la creier, nu se lauda sau critica niciodata o fosta iubita, in prezenta femeii pe care tocmai se chinuie sa o cucereasca.

| Sofer a răspuns:

Ciudat. Eu nu am povestit despre fosta deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca să se fălească și să-l invidieze ceilalți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei

Nu stiu cat de true e, eu zic sa nu generalizezi, nu facem asta cu toii

Probabil a ramas acolo un mini atasament, poate sa arate ca a fost cu femei frumoase si ca el poate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bărbatul din ipoteza ta nu prea le are cu vorbele. E prea naiv și sincer.

Răspuns utilizator avertizat
| Musca88 a răspuns:

De obicei se evita vorba despre foști la intalniri deci e o greseala din partea lui.

| PaulCos a răspuns:

Exista undeva, acoperita probabil de mult praf, o vorba care spunea ca un "domn" nu vorbeste niciodata despre fostele. Dar fetele care au nevoie de atentie, ar suporta asta cu greu. Cum? Sa nu auda ea de la o colega, ce a spus fostul despre ea? Ar fi ca o lume fara oglinzi, nu?!