| Heloooo366 a întrebat:

De ce de cateva saptamani visez ca ma impac cu fostul iubit ( la care inca tin, p.s si el a zis ca inca tine la mine)?

Răspuns Câştigător
| Sweet155 a răspuns:

Destinul vrea sa fiti din nou impreuna.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

pentru că te gândești des la el, de asta îl visezi. dacă mai e o șansă între voi, profită.

| Zuzazozo a răspuns:

Pentru ca in subconstient inca te mai gandesti la el. Este posibila ca sa mai ai sentimente pentru el.

| Pain4Souls a răspuns:

Nu e nimic.

| VictorClaudiu a răspuns:

Probabil a aparut monotonia intre voi si nu te mai place cum te placea inainte, vrea altceva, depinde de cat timp sunteti impreuna.