| ubitzikta a întrebat:

De ce baietii prefera fetele cuminti?

Răspuns Câştigător
| Ppitzzi a răspuns:

Pt ca fetele mai nebunatice dau papucii la baieti in general dupa 2 zile si baietilor le este frica...asa daca sta cu o fata cuminte e sigur ca e el care da papuci rolling on the floor)rolling on the floor)rolling on the floor)

7 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Din pacate e total fals ce spui, eu observ ca la baieti le plac fetele rele, curvele mai exact, dintre una care umbla prin cluburi tupeista, trecuta prin viata si una linistita, care iese doar in weekend si nu chiuleste de la liceu prefera varianta 1

| d33utza003 a răspuns:

1.pentru ca nu sunt prea umblate si nau ce boli sa ia de la ele
2.pentru ca sunt usor de prostit
3.pentru ca sunt bune la pat[de obicei]

| d33utza003 a răspuns (pentru d33utza003):

Iti dai si tu seama in ce loc nu sunt umblate...

| blackboss a răspuns:

Unii,de exemplu eu plac fetele obraznice

| fdhgcvnb a răspuns:

Pentru ca ele prefera baietii rai de fapt...laughing

| cremitaa a răspuns:

Pai daca e una asa mai trecuta prin viata nu are cum sa o manevreze cum face cu una cuminte. pentru ca face numai ce vrea el.

| Andrei69 a răspuns:

Fratilor eu unul prefer fetitele cuminti de obicei.*** sunt super naive, deci e usor sa ti.o tragi! dar nu zic ca un baiat ar da inapoi daca vreo bunaciune iar pune-o pe naslaughing)))