| Ania_9248 a întrebat:

De ce se indragostesc fetele atat de repede? Baietilor le pasa de sentimentele fetelor sau pentru ei e doar o joaca? Voi ce parere aveti?:*

Răspuns Câştigător
| siwel a răspuns:

Eu ma tot intreb daca poate exista dragoste reala fara gandul serios la casatorie. Gandul serios a majoritatii baietilor adolescenti pe care ii cunosc eu e la sex si bere. Deci in sensul asta nu cred ca majoritatea baietilor adolescenti iubesc altceva decat orgasmul lor si au tehnici infinite de a baga in pat fetitzele.
Sunt exceptii. Dar fiecare baiat iti va spune ca el e exceptia aia si dupa aia iti va spune ca daca intr-adevar il iubesti trebuie sa il lasi sa faca sex cu tine ca nu mai poate.
Asa e si cainele vecinului cand e in calduri nu mai poate. Dar vreau sa iti spun ca baietii nu sunt caini, desi se poarta de multe ori ca si ei. Nu moare nici unul cand nu il lasi la sex, fi linistita.
Si nici aia nu e dragoste care se arata doar daca il lasi in pantaloni. E dragoste de sine, aia e! Dragostea reala se gandeste la celalalt si la intreaga viata, nu la un episod de un semestru sau un an sau doi.

6 răspunsuri:
| alexa_4015 a răspuns:

Fetele sunt mai sensibile iar baieti mereu le prind cand sunt asa adica in stare de orice pr ei si ei ker sex orikat ar fi de nubun dupa tine tot aia cere

| katia a răspuns:

Sa stii ca si baietii se indagostesc foarte repede, in unele cazuri chiar mai repede decat femeile. Diferenta consista in faptul ca fetele se dau pe fata mai repede pentru ca nu reusesc sa-si controleze si sa ascunda sentimentele iar baietii sunt un pic mai isteti in chestiile astea!

| Mihaelutsaa a răspuns:

Omule, au si baietii sentimente, stai linistita, chiar daca nu recunosc happy

| mirunapink a răspuns:

Important e sa arati unui baiat ca ai caracterul tare.adica nu te lasi usor influientata de vrajelile lor.sa fii cat mai cu capul pe umeri

| lil wayne a răspuns:

Asa in general eu ca baiat nuprea imi pasa de sentimentele fetelor

| kResPo a răspuns:

Fetele fiind mai sensibile se atasaza mai repede de persoane dar si baieti au sentiment...