| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care se joaca cu sentimentele baietilor mai sensibili?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sunt cam neserioase

| anss23 a răspuns:

Lumea se joaca cu sentimentele altora daca acestia le permit.Esti victima daca tu alegi sa joci rolul victimei in aceasta situatie. Daca simti ca o fata "se joaca" cu sentimentele tale pur si simplu departeaza-te de ea.Cat despre ce parere am despre aceste fete nu pot sa-ti spun, cred ca nu doar fetele, ci si baietii se pot juca cu sentimentele altora.

| oOSaritaOo a răspuns:

Urât din partea lor. Unele fete chiar se simt bine făcând asta.

| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, poate gândeşte altfel, nu se pun în locul lui undeori viaţa este dură, cu timpul se schimbă totul.
Nu-i nimic, viaţa merge înainte, sărbători fericite!

| JustMusic a răspuns:

Despre oameni care fac asta fie ca sunt fete fie ca sunt baieti eu cred ca sunt niste nesimtiti si incapabili sa simta ceva, sunt acele persoane cu inima inghetata.Nu doar baietii sunt rai si se joaca cu sentimentele, sunt baieti care pun mai mult suflet intr=o relatie decat o fata si eu ii respect foarte mult pe acei baieti, si NU ii consider oameni slabi ci din contra ii consider puternici ca au curajul sa puna sentiment si puterea sa o faca a 2a a 3 a sau a 11 oara.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fete care or sa pice si ele in plasa cuiva, candva. Roate se intoarce, de asta sunt sigura. Daca se joaca cu sentimentele lor, inseamna ca ele nu merita nimic.

| CannbalCorpse a răspuns:

Neserioase, proaste happy. Cred ca nici lor nu le-ar conveni sa isi bata cineva joc de ele.

| a răspuns:

Hey! Aceste specimene fara creier nu gandesc ca toti au sentimente si ca toti pot fi raniti cu usurinta. Nu pot sa spun decat RUSINE!

| duuh a răspuns:

Eu zic ca stiu cum sa profite.
Dar asta nu inseamna neaparat ca am o parere buna.