| MrFreedom83 a întrebat:

de ceva timp am cunoscut un baiat, el m-a placut si mea propus intilnire problema e ca si eu il plac dar nu pot sa ies cu el din cauza ca parintii nu imi dau voie cum sa-i explic stiu ca e o intrebare stupida dar totusi

Răspuns Câştigător
| Nanduuu a răspuns:

In primul rand poti discuta cu parintii tai, sa le spui ca te pot verifica cand e nevoie numai sa te lase sa incerci, daca cumva baiatul "calca stramb" se termina totul iar a 2a varianta ar fi sa va vedeti dar intr.un mod in care sa nu afle parintii si intr.un loc mai inchis, mult noroc. :* fundabatting eyelashes!?

2 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Pai nu trebuie sa le spui la parintihappy.

| MrFreedom83 explică:

Merciii