| MrFreedom83 a întrebat:

de ceva timp am cunoscut un baiat, el m-a placut si mea propus intilnire problema e ca si eu il plac dar nu pot sa ies cu el din cauza ca parintii nu imi dau voie cum sa-i explic stiu ca e o intrebare stupida dar totusi...

Răspuns Câştigător
| Sweete a răspuns:

Spune-i ca iti place de el si ca ai vrea sa iesi cu el dar nu prea te lasa parintii si ii spui sa nu se supere si daca nu se supara probabil te va intreba daca vrei sa fitzin impreuna

| MrFreedom83 explică (pentru Sweete):

Ideee n-am ce sa-i spun nici mintea nici capul

| Sweete a răspuns (pentru MrFreedom83):

La ce te referi prin asta?

3 răspunsuri:
| TOoSsy a răspuns:

Pai ai putea sa ii zici adevarul baiatului sau daca nu vrei asta minte-i pe parinti