| maria_6773 a întrebat:

De ceva timp am observat ca sanii mei sunt inegali si asta ma ingrijoreaza foarte rau, dreptul este mai mare decat stangul diferenta este vizibila si sunt foarte ingrijorata.Tin sa mentionez ca am 15 ani si am ciclu regulat,este normal? pot face ceva sau o sa ma confrunt cu aceasta problema mereu? Va rog ajutati-ma, dau funda.

Răspuns Câştigător
| RebeleGirl a răspuns:

In majoritate femeile se confrunta cu aceasta problema! nu este nimic de speriat...pe parcurs o sa te mai dezvolti si marimea sanilor tai o sa fie aproape la fel...nu chiar egali.dar nu te speria! happy

6 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Toate fetele au sanii inegali. Nici ochii nu sunt la fel, nici urechile etc.
Ideea e ca nimeni nu are un corp perfect simetric.

| Astaeparereamea a răspuns:

laughing la fete se intampla la sani iar la baieti la testicole, fara gluma. Este normal asa ceva, nu te speria

Răspuns utilizator avertizat
| Leatherleader a răspuns:

Este normal. Cu timpul aceştia se vor dezvolta.

| ZnXxx a răspuns:

Nu te speria Toate fetele /femeile.au dreptu mare stangu mic nu te speria!

| Sarah1245 a răspuns:

Este normal ca la varsta ta sa se intample asta.Sanii tai vor creste pana cand se va termina perioada pubertatii. Stai linistita, la final marimile sanilor tai vor fi aceleasi.