| bizo95 a întrebat:

Salutare, de ceva timp in drumul meu spre magazinul de unde cumpar paine ma tot intalnesc cu o fata mai mica, copila si ea nu ma cunoaste, nu ma saluta, in schimb tot rade mereu de mine cand ma vede, mereu. Apoi dupa ceva zile mi-a trimis cere de prietenie pe Facebook, am salutat-o, nu ma saluta doar rade. Nu pot sa inteleg, eu credeam ca am ceva la fata sau la imbracaminte dar se pare ca e lipsa de bun simt sau nu stiu ce poate fi, poate ma place si nu imi dau eu seama. Cand ne intalnim pe strada ea se intoarce rapid cu privirea de la mine si rade cu pofta. Intrebare, ce ar putea sa insemne asta?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prindeo de mana si spune-i, ce ai de razi, daca nu zici o sa ai probleme asa ca ori iti vezi de viata sau du-te in ***winking bag-o la respect sa invete maniere civilizate

| xerxes1 a răspuns:

Cred ca stie de faza cu tractorul.
https://www.tpu.ro/......gricol-si/