| IoanaaBib a întrebat:

De ceva timp imi place de un baiat...ne cunoastem de vreo 3 ani si am mai fost impreuna... El este cam timid, dar cred ca ma place. Incerc sa vorbesc cat mai des cu el, dar uneori nu imi raspunde. Imi puteti da niste sfaturi? Sa ii spun ce simt pentru el sau sa o las mai moale si sa il las pe el sa faca primul pas?

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

S-ar put sa te evite sau sa fi prea stresanta!
Lasa-l in pace acum, tu ai facut primul pas deja! daca te place va veni singur si fara nici o obligatie la tine!

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Las-o mai moale pana mai creste si va fi capabil sa te bage in seama, in eventualitatea ca te place.

| Azµre a răspuns:

Să vorbești mai mult cu el și să-l inviți la o plombare mai mult un apropo să te scoată el!

| Wehes a răspuns:

Fa ce ti-a spus Sebi, mai sus!

| Patricia13BlackCat a răspuns:

Las-o mai moale. Poate nu simte ceva pentru tine

| Butu_Sebastian_1983 a răspuns:

Trebuie să iei și tu inițiativa. Și eu sunt timid, și mi-ar placea sa cunosc o fată cu inițiativă.