| pheonix_2617 a întrebat:

Salut.Am o problema zic eu mare.Sunt cam timid si nu am curajul sa le spun fetelor cea ce simt, pentru ele.Adica daca imi place o anume fata, care cred ca si ea ma place. astept sa faca ea primul pas ca,, eu nu am "tupeul". Asa ca daca ma-ti putea ajuta cu ceva sfaturi ar fi foarte bine.

Răspuns Câştigător
| oanard174 a răspuns:

Pai nu e bine,cum adica astepti sa faca ea primul pas? tu trebuie sa-l faci deoarece na esti barbat si barbatul trebuie sa fie barbat nu? hai! curaj ia-ti inima-n dinti si spune-i ceea ce simti(am facut si rima),fii mai curajos, ca poti sa pierzi din cauza timiditatii multe chestii, fa-ti curaj inainte sa fie prea tarziu(bine cand va fi cazul).

6 răspunsuri:
| XVCDG a răspuns:

As vrea sa te intreb ce zodie esti mai intai?

| AndreeaRox a răspuns:

Daca totusi nu ai curaj sa-i spui direct... poti doar sa-i dai de banuit.prin comportament prin compimente.si petrecandu-ti timpul cu ea.happy

| perryornitorinca a răspuns:

O fata nu va face niciodata primul pas.adica depinde de fata.eu nu las face asa ca incearca sa iti iei inima in dinti si sa vb k ea incearca sa ii explici ca ti-a fost cam greu sa iti faci curaj sa ii spui ce simti si vezi ce iti zice, poate te intelege

| Ligia12345 a răspuns:

In primul rand cati ani ai? In al doilea rand eu consider ca u nu ai curaj fata in fata... dar ai incercat sa o abordezi pe mess, in sms? IN lumea asta virtuala avem mai mult tupeu si mai ales seara suntem in stare sa ne dezvaluim sentimentele! Ia-o usor spui ca e frumoasa ca ai vrea sa iesi cu ea prin parc! sau cand va ninge sa va dati pe un derdelus amandoi 2 pe o folie si o sa fie foarte distractiv si o sa atingeti mai mult! Fetele de multe ori fac pe nestiutoarele dar isi dau repede seama daca cineva le place. Zambestei mult si ai sa vezi ca o sa fie bine! Succes

| Boccism a răspuns:

Huuoă, virgin labar ce scrie "m-aţi" ma-ţi... Nu era maţi? Măţii măTii...

| pheonix_2617 explică:

Sunt Capricon