| Lolly184 a întrebat:

Buna happy de ceva timp un baiat se tot uita la mine, cand trec pe langa el ori se uita in ochii mei ori se face ca nu ma vede si se uita cu coada ochiului. ce vrea sa insemne asta, de ce ar face un baiat asta? sau cateodata cand se uita la mine, si crede ca nu il vad, zambeste. nu am vb niciodata cu el, si nu vreau sa ma duc sa vb cu el pentru ca probabil crede ca sunt ciudata. eu stau mai mult cu prietenele mele. el timid nu prea e, si nici eu nu prea sunt timida. dar nu cred ca m`ar putea placea pentru ca nu arat prea bine, sau cel putin asa cred eu. de ce ar face un baiat asta? mersi :*

Răspuns Câştigător
| IonuţR1995 a răspuns:

Stii. In viata o data la ceva timp, apare o persoana care se indragosteste de o anumita persoana indiferent de aspectul exterior, adica este o persoana care vede prin tine, iti vede direct sufletul. In fine se poate fi si o "farsa" sti faza - baiat bun. totu OK. dupa te baga intr-o masina si ciao, asta in cazul de nu il cunosti., daca il sti e prima optiune care ti-am scris-o. Eu spun sa fi prudenta si ai grija ce faci SucCes. fundita?big grin

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu cred ca vrea sa te fraiereasca cumva ca sa ajungi la pat. Cum ar zice: hai sa vad poate asta cade in capcana si o prind usor.

| sorinL1 a răspuns:

Probabil te place sau isi imagineaza cum arati goala cand treci pe langa el. Barbatii fac asta.

| tictac_7313 a răspuns:

Mai mult ca sigur te place... exact aceeasi chestie am patit'o si eu, ne tot aruncam priviri unul altuia pana cand probabils-a saturat si sa documentat sa vada daca am sau nu pe cineva dupa care mi-a cerut nr de tel(numai ca noi facusem cunostinta cu cv timp in urma)