| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna daca un baiat cand iti intalneste privirea si-o muta repede? laughing Stiu ca suna amuzant, doar ca am un amic care mi s-a parut ca are ceva cu mine de multa vreme si aveam si eu ceva cu el, pana de curand cand cred ca a inceput sa imi placa de el.Cand spun ca avea ceva cu mine nu ma refer ca se lua de mine sau chestii de genu, ci vorbea cu toate prietenele mele pe fb, mess, realitate, mai putin cu mine, nici nu se uita la mine cand trecea pe langa mine, parca eram invizibila, etc.Si toate astea m-au facut sa cred ca probabil ma considera naspa sau ca arat rau si nu vrea sa ma cunoasca mai bine.Insa am observat ca rar cand am mai vb cu el, nici macar nu se uita in ochii mei sau cand dadeam ochii cu privirea lui el si-a mutat-o repede.Am vb odata cu el si se uita in ochii mei si era de treaba, dar eu ca proasta ii evitam privirea nu stiu de ce laughing Oare ce inseamna comportamentul lui? Multumesc daca raspundeti si dau funda!

10 răspunsuri:
| Bo0ble a răspuns:

Cind un baiat se uita la tine si dintr-odata isi muta privirea inseamna ca-i place de tine!
Asta 100% ti-o spun. Eu tot am trecut prin asa situatie*

| Fllorentina a răspuns (pentru Bo0ble):

Si daca privirile se intalnesc insa nici unul nu isi muta privirea? Adca raman "blocati " uitandu-se unul la altul? big grin

| Bo0ble a răspuns (pentru Fllorentina):

Depinde deja cum va uitati. daca ochii straluces si iti zimbeste la sigur ii place de tine

| Fllorentina a răspuns (pentru Bo0ble):

Pai altfel nu s-ar mai uita la tine daca nu ar avea nici un interes straight face

| DjShizZelLE a răspuns:

Hei da so uitat mai mult timp la tine si cand te-ai uitat tu la el so intors repede? sau?

| darnme a răspuns (pentru DjShizZelLE):

Pai de mai multe ori de exemplu: intra in clasa si se uita la mine, iar cand am vrut sa ma uit si eu repede s-a uitat in alta parte, ma uitam si vorbeam cu cineva din fata lui, dar el se vedea in spate, am observat ca s-a uitat la mine si pret de cateva secunde ne-am uitat unul in ochii celuilalt de la distanta si dupa repede si-a mutat privirea. nu stiu poate mi se pare mie, dar pare ca ma evita straight face

| DjShizZelLE a răspuns (pentru darnme):

Poate ii este rusine sa iti spuna ce simte...

| Fllorentina a răspuns (pentru DjShizZelLE):

Oare asa ar proceda baietii?

| darnme a răspuns (pentru Fllorentina):

Pff, am inteles, nu ma place. o sa incerc sa il evit si eu de acum si sa nu ma mai gandesc la el si asa de acum e vacanta, o sa il uit repede laughing

| Fllorentina a răspuns (pentru darnme):

Este cel mai enerant si urat lucru din viata unui om, atunci cand trebuie sa uite pe cineva : |... :-