| Annabella9719 a întrebat:

De ceva vreme fostul iubit si iubita lui nu imi dau pace.Ne-am despartit de ani de zile.Ma inselase cu ea.A fost un scandal monstru.M-am certat chiar cu ea.De ce dupa atata timp s-au trezit sa imi de-a cereri de prietenie si el chiar mesaje cu ce fac si cand e ziua mea? Eu sunt insarcinata acum si cand pun poze cu burtica ea imi da like-uri.E normal? Adica daca nu ma insela cu ea,nu ma certam cu el, ne desparteam mai frumos mi se parea ok.Dar asa?

5 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

Poate o fac doar din politete, cine stie cum vad ei asta un mod de a-si spala pacatele pe care ti le-au facut. E normal sa-ti pui semne de intrebare, dar sunt doar niste like-uri si un,, ce faci? ''. Daca te deranjeaza atat de rau, le poti da unfriend ( desi n-am inteles de ce le-ai dat add ) sau block direct, and life goes on. happy
Nu ar trebui sa-ti bati capul cu de ce fac ei asta. Nu e problema ta.

| Adry05 a răspuns:

De ce te-ai consuma atat si nu le dai unfriend, block, sa scapi complet de ei? Ai un bebe, ai o minune pe drum si tu stai si te stresezi pentru niste nesemnificativi.

| Emma30555 a răspuns:

Fa-ti profil de Facebook securizat adica sa nu fie public sa nu iti vada pozele decat prietenii, nu le accepta cererile de prietenie, poti sa i blochezi daca vrei. Motivele numai ei le stiu. Poate s au despartit si ei, poate acum nu mai reprezinti pentru ea nici o amenintare si a gasit o amicitia, cine stie. Poti sa i intrebi ce au acum dupa atata timp si dupa tot ce a fost. Dar nu prea are sens faptul ca se tot baga in seama

| HazelEyes77 a răspuns:

E dreptul tau sa fii suspicioasa in privinta lor si sa nu crezi in amabilitatea asta brusca. Mai ales ca ai avut o experienta urata cu ei doi. Nu le acorda atentie daca nu simti si mai ales nu te lasa afectata in starea ta ca nu i face bine copilasului din pantece. Trecutul e trecut pana la urma.

| Cristian24123 a răspuns:

Da-le block..simplu si usor