| anonim_4396 a întrebat:

de curand am 'cunoscut' un baiat in timp ce ieseam la plimbare prin parc. Mi-a atras atentia datorita privirilor sale insistente asupra mea. Avem un prieten comun si am inteles ca de fiecare data il intreaba de mine gen " ce face/unde merge/ ai vazut-o astazi?".S-a interesat cum ma cheama si mi-a dat add pe facebook si dupa pauza. Nu inteleg de ce nu imi scrie sau sa imi dea un semn ceva thinking ( chiar ieri am iesit pe-afara si era si el...si-a luat prietenul cel mai bun si a plecat de langa ceilalti si s-a pus pe banca de langa banca pe care stateam eu. 1.Credeti ca ma place? ..2..De ce nu zice nimic?.(. Parerea mea e ca daca nu l-as interesa nu ar intreba de mine zilnic..si totusi de ce tace? ) 3.Ar trebui sa ii scriu eu ceva pe fb?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

1. Este posibil.
2. Nu este inca capabil de asa ceva, el fiind inca in faza de mormoloc.
3. Nu.

| Hakuouki a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=2_ZKpqXlc0g :D Tipul o fi timid, asteapta sa vada un semn si din partea ta si poate apoi sa actionez, eu cred ca este interesat de tine, posibil sa te placa, incearca tu sa pornesti o discutie cu el si vezi cum reactioneaza.

| NameHarris a răspuns:

Este timid baiatul incepe tu o conversatie cu elwinking si isi va da drumulwinking

| sbego a răspuns:

Tipul incearca sa te ignore ca sa vada daca si tie iti place de el..sa vada daca ii scrii, sau s-a suparat pe tine din vre`un motiv.dar cred ca e prima varianta..asa ca poti sa ii scrii un "ceau ce faci?" pe facebook smug

| Gianina02 a răspuns:

Mulțumesc big grin