| Ljhbbcfnjshcankunfri a întrebat:

Am si eu o nelamurire. Acum cateva saptamani(3-4) am cunoscut un baiat..In fine inainte nu ma lua prea mult in seama dar in ultimele zile cand am iesit in oras a fost super bine(ne luam in brate, de mana. a incercat de cateva ori sa ma :* dar eu l-am respins.). Ce ma deranjeaza este ca odata au iesit si cu o colega de la mine din clasa cu care m-am certat. S-a dat la ea, s-au luat de mana. Dupa aceea ziua urmatoare cu mine a fost la fel. In ziua cand trebuia sa ne ducem sa luam lumina am stat cu ei pana la 12 noaptea in parc. A fost si colega mea de clasa. Chestia e ca dupa ce a plecat ea a venit la mine. Zilele urmatoare eu ma suparasem el ma intreba daca am uitat, ca i-am spus ca nu o sa uit. Astazi a fost la fel am iesit a fost si colega mea. Stateam separati. Ei stateau in brate. Noi stateam pe o banca in parc si ei au venit la noi acolo imbratisati. Cand i-am vazut nu am mai spus nimic dar. Oricum. Vooi ce credeti? Eu ce ar trebui sa cred?

Răspuns Câştigător
| Areen a răspuns:

Pff, ce poveste trista.
Baiatul ala iti zic sincr ca e idiot, fara supi. puppy dog eyes
Daca era dragoste adevarata ramanea cu tine chiar si daca l`ai refuzat. Insa repede el a sarit pe aia ca sa te faca geloasa. Cel mai bine este sa-i arati ca nu`ti pasa si chiar sa vorbesti cu baietii, sa te dai la ei in preajma lui, de astea. Sa`l faci gelos si tu, sa nu creada ca tu esti mai prejos! Unor baieti le plac fetele care preiau controlul. Poarta`te ca o 'diva' sa zicem. Si daca vezi ca dupa ce te dai la altii si el vede si pleaca de acolo (sau de astea) si incearca sa te seduca cumva si o lasa pe colega ta pentru tine iarasi se vede ca e un [ scuze cuvantul ] magar...
Sper ca te-am ajutat cumva :*
Imi pare rau pentru cuvintele spuse despre el, da chiar m`am enervat =]]
Imi cer scuze si pentru eventualele cuvinte scrise gresit deoarece scriu ca fulgeru si nu ma uit prea des la ce scriu, doar gandesc ca nebuna rolling on the floor)
Sa ai o seara placuta :*

5 răspunsuri:
| irrumator30 a răspuns:

Vorbeste cu el clar, intr-o discutie serioasa, si pune-l sa aleaga: tu sau colega ta. Daca o alege pe ea, e clar, cu tine doar se joaca. Daca te alege pe tine cere-ii sa nu se mai vada cu ea. DELOC!

| asdfghjhghkjj a răspuns:

Ar trebui sa crezi ca te inseala, este evident...:S

| Marry410 a răspuns:

CE pot spune... dac ca baiatului ii place viata laughing..in fine nu prea cred ca te palce, incearca sa nu-i dai atentie, DELOC!

| Antoooonia a răspuns:

Baiatu i place cu mai multe. off tot de paste mi-am intalnit si eu sulfetul pereche acum avem 2 ani impreuna si sunt ff happy:X in fine .Deci...sa inteleg sunteti impreuna? sau nu? Daca nu erati impreuna baiatul isi permite sa faca asta... poate te place si vrea sa te faca invidioasa. dar e sansa de 0, 1%. pentru ca daca te placea nu facea asa. nu nu i mai da atentie nici colegei tale nici lui.Incearca intr-o zi sa iesi cu un baiat si sal pupi pe obraz sau nu stiu pnm pe gura undre vrei tu. Dar de fata cu ei doi. si vei vedea cum te va baga tipu in seama.

| Ljhbbcfnjshcankunfri explică (pentru Antoooonia):

Nu sunt cu el. am facut si faza cu pupatul doar ca am fost nevoita. celalalt baiat nu ma lasa sa plec, ma rog sa trec de el si mi-a spus ca trebuie sa-l pup daca vreau sa trec. si baiatul de care v-am spus s-a suparat, a spus ca nici el nu uita. seara a fost asa frumos. dar zilele urmatoare a aparut colega mea si iar.