| Nikon2317 a întrebat:

De curand am facut dragoste cu iubitul meu! Am 19 ani si am facut protejat! Ideea este ca nu mi-a venit menstruatia! Trebuia sa-mi vina pe 17...
intrebarea este... Daca as putea ramane insarcinata?
Am ideea asta in cap si tot am impresia ca am pofte sau chestii de genu!
Multumesc anticipat

7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca actul sexual a fost protejat, nu poti ramane gravida.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Bula mergand cu masina, are o explozie la cauciucul unei roti din fata (era pe cand cauciucurile erau cu camere). Se rastoarna si moare. Il bocea mama-sa zicand: vai saracu' bula, din cauza unei pene de cauciuc s-a nascut si din cauza unei pene de cauciuc a murit.

| ywar a răspuns:

Daca ai facut-o protejat, nu e ingrijorator. Acum sa nu fi cedat presiunii si sa fi uitat sa-l puna happy E cald, ce-i drept! Glumesc.

| teo530 a răspuns:

Daca l-ai verificat inainte si dupa si nu era rupt atunci este o dereglare menstruala si legat de pofte te-ai speriat si gandindu-te la sarcina ai ajuns sa ti se para ca ai pofte.

| Catalina990099 a răspuns:

Buna. Însărcinată poti fi doar daca prezervativul era/s-a rupt. Pofte atat de devreme in cazul unei sarcini nu are cum. Așteaptă 2 3 saptamani si fa un test si consulta și un medic in legatura cu menstruatia, poate fi o dereglare dar mai precis vei afla dupa consult. Multa sanatate.

| Nikon2317 explică (pentru Catalina990099):

Rupt nu era! Probabil este o dereglare! Multumesc mult

| nobodynowhere a răspuns:

Nu ai nimic. Stai fara griji.