| anonim_4396 a întrebat:

BUnastraight face. De curand m`am certat cu prietenul meu...si nu mi e bine deloc. aproape ne am impacat dar sunt sigura ca nu mai are incredere in mine ca la inceput. Cum sa fac sa i`o recastig?
si ink ceva. daca stie cineva niste melodii gen" imi pare rau" straight face
Ajutati`ma va rog!crying(

Răspuns Câştigător
| withoutmoney a răspuns:

Baietii vor sa se simta importanti.Incearca sa nu mai vorbesti cu alte persoane o vreme, daca el zice sa iesiti zii ceva de genul "trebuia as ies cu fetele dar stai putin sa le zic ca nu mai vin"Baietii "ridica coada" mai repede decat fetele.Fa mici momente romantice.Incearca sa "brfesti" cu el si sa petreceti cat mai mult timp impreuna sau daca nu e posibil macar sa vada ca vrei sa fiti mereu impreuna.Nu forta lucrurile pentru ca sigur o sa il indepartezi mai mult.Arata`i ca este special ca ai un regim diferit in modul de a te comporta cu el.Bafta! Si nu te mai gandi atat de mult la chestiile astea o sa ajungi sa te schimbi si lui sigur nu i-ar placea. Daca crezi ca e de folos nu ezita sa imi ceri detalii!

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cate un pas mic de fiecare data.Un zambet, o vorba buna, indemnul mut sa fie ca inainte...Toate te vor readuce acolo unde erai inainte, insa incet si cu grija, fara graba sau nerabdare.
http://www.youtube.com/watch?v=NOw4DgyYQpo&feature=related
Sper sa-ti placa.

| Anet a răspuns:

Increderea i-o vei recastiga doar cu trecerea timpului si demonstrandu-i ca nu mai gresesti, ca nu o sa mai repeti cauza despartirii voastre.Arata-i ca te-ai schimbat si ca il iubesti, insa nu ii arata lucrurile astea o data pe luna, arata-i-le in fiecare zi.
http://www.youtube.com/watch?v=KDj1ddH5qdI
Asculta melodia, poate o sa iti placa :P

| LeuTz a răspuns:

L-ai inselat? Daca da, relatia nu va mai fi la fel happy

| ZuZzA4eVeR a răspuns:

Increderea unei pers se castiga fff greu si se pierdee extrem de usor. Depide dc v-ati certat. oricum incearac sa ii sp adevaru mereu si cand ai ocazia sa ii demonstrez ca sp adevaru fa-o. Daca sti sa actionezi cu tact si sti c sa ii sp atunci in curand va avea incredere in tinebig grin