| anananana a întrebat:

Prietenul meu e foarte ciudat, acum 4 luni ne-am certat iar de curand ne-am impacat,, problema e ca nu mai este ca la inceput. Nici nu imi da atentie. se inchide intr-o camera si sta acolo tot timpul. Nici nu mananca cu mine la masa sigh ce sa fac sa ne impacam, daca plec vine dupa mine doar sa ma stie langa el.oh go on dar tot asa e :-((

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Si tu de ce-l lasi? Du-te dupa el!
Daca tot v-ati impacat si vreti sa fiti impreuna,trebuie sa gasiti si calea.
Si,o femeie stie cum sa-l faca pe barbatul iubit sa fie ca la inceput.
Nu astepta pana va fi prea tarziu,daca simti ca te iubeste, lamureste lucrurile cat mai curand.
Daca simti ca iubirea s-a stins, ridica-te si pleaca!
Tu decizi.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Spune-i sa nu mai fie tembel si sa iti zica ce vrea, da dovada ca te vrea doar la sex sau ca prizoniera.

| BigBang a răspuns:

Ii ceri sa vorbiti deschis despre situatia in care va aflati si fa-l,sau cel putin incearca sa-l faci sa inteleaga,ca lipsa comunicarii nu va rezolva problemele si nici nu va imbunatateste viata in doi,ci o deterioreaza pe zi ce trece.
Poti irosi zile, luni, ani lasand probleme nerezolvate sa te macine sau le poti infrunta pe moment.

| just13 a răspuns:

Vorbeste cu el... vezi ce are. poate are o problema si el crede ca nu il poti intelege:-|...incearca sa comunici mai mult cu el si arata'i ca'l iubesti,. incearca sa te apropii mai mult de el, sa-l intelegi, sper ca te-am ajutat. daca ti-am fost de folos sa-mi dai funditahappy

| tapeee a răspuns:

Odata ce v-ati certat, crezi ca totul va reveni la normal? Presupun ca tu ai avut ideea de a va impaca...