| VORTEX a întrebat:

Buna!
De curand mi-a venit o idee buna zic eu.Am decis sa-i spun prietenei mele ca tin la ea si ca o iubesc printr-o poezie compusa de mine. Ce credeti este buna ideea? Ii va placea? Multumesc, astept pareri.

Răspuns Câştigător
| username23 a răspuns:

Wow, cit de impresionant, personal daca prietenul meu mi-ar face asa ceva, cred ca mas topi toata, si cred ca daca nu ma voi tine de ceva imi voi lua zborul de fericire. E cel minunat lucru pe care il va auzi vreodata, si sunt sigura ca nu a mai avut parte de asa ceva, nu toti baietii sunt asa de speciali, sa ne declare in poezii dragostea. Dar noi fetele, adoram asa genuri de baieti. Asa ca ideia este una pur si simplu GENIALA! Te va aprecia mult pentru acest gest, si sunt sigura ca ii vor de lacrimile de fericire. Ai niste idei minunate, bravo tie! Succes la poezie, sper sa-i placa prietenei tale, mie mi-ar placea! Bafta multa!

3 răspunsuri:
| DacaTuSpui a răspuns:

Hehe, ce frumoshappy. O sa aprecieze zic eu, daca nu, inseamna ca nu te meritabig grin. Ce dragut din partea tabatting eyelashes.

| niki_8739 a răspuns:

Eu cred ca va aprecia, mai ales daca tine la tine si relatia voastra nu e doar o aventura pentru ea...eh.ce frumosss :X:X:X

| SubsemnatuTalentatu a răspuns:

Ideea ar fi in general buna...
Depinde cum este prietena ta unele fete apreciaza sa faci astfel de gesturi dar altele nu considerandule copilaresti...
Ar fi bine sa ii spui poezia ta daca apreciaza gestul e ff bine, daca nu e prietena ta si nu se poate intampla nimic neplacut.big grin
Sper sa'i placa poezia ta si sa vada cat ti la ea :*