| johnnyboy a întrebat:

Cum Pot sa ii dovedesc prietenei mele ca o iubesc enorm de mult. si ca nu o insel cu o " alta"?
ea nu prea are incredere in mine cand ii spun in fata " Te iubesc! " cum as putea sa ii dovedesc ca o iubesc cu adevarat?

3 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Esti sigur ca te iubeste? Ca din ce spui tu, nu prea cred. Daca persoana de langa tine, nu are incredere in tine, inseamna ca nu e iubire. Spune-i fatis ca te sufoca daca e excesiv de geloasa. Asa vrei sa fii toata viata, cu teama si cu perchizitia? Nu lasa femeia sa se amestece in viata ta mai mult decat trebuie, nu lasa sa te conduca! Esti barbat sau? (stii tu vorba aia). Intr-o relatie, increderea si comunicarea sunt esentiale. Daca nu exista, atunci nu e relatie si nici iubire. Ai grija, nu lasa iubirea sa te orbeasca.

| lola a răspuns:

Pai nu prea ai cum sa ii dovedesti. O relatie se bazeaza pe incredere.Sincer, mi se par cam copilaresti fazele astea cand iti zice cineva ca te iubeste si tu zici "nu cred" sau "dovedeste"straight face
Atunci de ce mai sunteti impreuna daca nu crede? Poate zice doar asa sa te manipuleze si sa faci ce vrea ea, tu crezand ca asa ii demonstrezi ca o iubesti.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce intrebare! pai cand te antreba ia stai asa da tu chiar ma iubesti de unde stiu? si tu o saruti pursi simpluwinkingcredeti-ma stiu totl cu fetele pentru ca sunt fatatonguetonguetonguetongue