| fetitzabunasinebuna a întrebat:

de curand va fi ziua iubitului meu si nu stiu ce sa-i cumpar, el mi-a cumparat de ziua mea un lantisor de aur k o piarta pretioasa ca medalion, si eu vreau sa-i cumpar ceva frumos, ii plac motoarele, cursele de masini, bani, dar cred ca aceste detalii nu ajuta prea mult, oricum, bani nu sunt o problema, ii cumpar si luna de pe cer, oricum ziua lui este peste 2 zile, va rog ajutati-ma! funda!; x

Răspuns Câştigător
| Pufoseniiee a răspuns:

Buna. Eu zic sa ii cumperi un ceas de firma, presupun ca te pricepi la lucruri scumpe, odata ce ai zis ca bani nu sunt o problema, cum spuneam, un ceas scump ar fi perfect, parerea mea! Papa! :*

| fetitzabunasinebuna explică (pentru Pufoseniiee):

Da, ma pricep, dar e prea simplu..ar trebuie sa ii cumpar ceva care sa il aiba toata viata, ia`si cumpara un motor, dar are multe... el e mai pretentios, vrea lucruri fine, si eu ma chinui sa`mi dau seama, va rog, mai multe idei puppy dog eyes

21 răspunsuri:
| JustMe_7096 a răspuns:

Mie mi se pare buna ideea cu ceasul thinking unul de la Calvin Klein ar fi perfect smug plus ca e destul de scump unulthinking acum na... tu il cunostii si stii mai bine daca i-ar placea sau nu.

Răspuns utilizator avertizat
| alin_9439 a răspuns:

Pai daca e yubitul tau ar trebuie sa il cunosti oricum o seara la un restaurant sau ceva de genu unde sa ii dai un cadou care carzi tu ca, i-ar placea si inplus daca e un tip de traba nu ar trebui sa se astept la ceva grozav dar s-ar putea supara si sa creada ca nu il cunost si oricum daca te lasa el eu sunt liberlaughingrolling on the floor(glumeam)

| fetitzabunasinebuna explică (pentru alin_9439):

Eu am 14 ani si el 15. uitaseram sa mentionez asta. alte ideei big grinblushing!

| amy1513 a răspuns:

Ii poti cumpara o carte de limba si gramatica romana pe care ai putea sa o folosesti tu. Nu e deloc scumpa.

| fetitzabunasinebuna explică (pentru amy1513):

Da bine ca esti tu mai desteapt /a. loll. romani in ziua de azi. foarte intelectuali nu ai ce zce happy

| Pissy_Mona_1998 a răspuns (pentru amy1513):

Esti culmea!

| valentino52 a răspuns:

Cumpara-i un chip pentru motor de +15 CP sau ceva de genul cred ca ar fi incantat. Sau mai bine un echipament de protectie carapace casca si toate cele sa-i arati ca-ti pasa de siguranta lui.

| fetitzabunasinebuna explică (pentru valentino52):

Ideea e grozava, dar in afara de astea cu motoarele ce ia`si mai putea lua, ca are de toate, ceva ce il va avea toata viata. daca mai ai idei spune-mi. pls puppy dog eyes mersi :*

| valentino52 a răspuns (pentru fetitzabunasinebuna):

Sincer cel mai memorabil cadou pe care l-am primit a fost de la un grup de prieteni nu de la o singura persoana si anume la majorat. Separat de invitatii mei formatia de muzica aromana si cornelia rednic am avut parte de un invitat surpriza pe care eu mi-l doream dar am inteles ca nu era valabil la data cand aveam petrecerea. Colegii din liceu au pus bani si l-au adus pe Sorinel Pustiu..acum fiecare cu gusturile lui... ideea e ca asa cum a zis Dragutul organizeaza-i o petrecere tare, sa aiba si cameraman sa se uite pe dvd peste ani sa-si aminteasca de o seara memorabila.

| fetitzabunasinebuna explică (pentru valentino52):

Ms de sfaturi big grin!

| DraGutZUul a răspuns:

Daca asta nu ar merge nu stiu ce.Organizeazai un party(si ce party?!?! sa nu uite toata viata lui) invitai toti prietenii faceti atmosfera(chemati si pe cineva sa cante ce ii place lui daca banii nu sunt o problema. Sper ca te'am ajtat.BAFTA.O da la sfarsitul petrecerii cand pleaca toti ramaneti si voi si va sarutati, va mangaiati... Sper ca intelegi.Pa-Pawinking(i-ai si un ceas cum zice loveunnebun13)

| jimmy1823 a răspuns:

Cumpara-mi mie un motor! O sa te iubesc toata viata! big grinlaughing

| fetitzabunasinebuna explică (pentru jimmy1823):

Daca zici uh, am sa-ti iau laughing

| jimmy1823 a răspuns (pentru fetitzabunasinebuna):

Iti zic de care...sau te las sa ma surprinzi? laughing))

| fetitzabunasinebuna explică (pentru jimmy1823):

Lasa. te surprind eu... tonguelaughing))