| anonim_4396 a întrebat:

In curand e ziua iubitului meu si nu stiu ce sa-i dau. El este un tip de bani gata si ii plac lucrurile scumpe eu sunt modeta si nu si nu imi permit orice. Va rog ajutati-ma cu un sfat!

Răspuns Câştigător
| ana5 a răspuns:

Un ceas

4 răspunsuri:
| pyma a răspuns:

Fă-i cadou o carte. Îți recomand romanul polițist Poveste imorală, de Rodica Ojog-Brașoveanu, sigur o să-i placă.

| maayan a răspuns (pentru pyma):

Multumesc pentru sfat dar nu ii place sa citeasca. Offfff...

| soriinaa a răspuns:

I-ai ceva semnificativ, nu trebuie sa fie scump, banii conteaza prea putin, mai ales daca te iubeste. Gestu conteaza, banii, deloc. Ii poti cumpara, ceva care sa-i ramana amintire. Fa-i ceva cu voi doi, inrameaza o poza, imprima o poza cu voi doi pe o pernita in forma de inimioara, nu e foarte scump, si sigur ii va placea. Sper ca am fost de folos happy

| ana5 a răspuns:

Multumesc!