| AlexandraDaria2015 a întrebat:

Buna TPU.O prietena de-a mea, isi va face ziua peste cateva zile si nu stiu ce cadou sa-i cumpar.Are multe haine si cred ca vrea ceva diferit.A primit deja de la matusa ei un parfum si un lantisor. Vreau sa-i cumpar ceva care sa-i fie pe plac big grin.Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| andru10best a răspuns:

O geanta, o esarfa, o curea, o carte

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa ii iei o bratara ( tu alegi ce-i place ), o felicitare facuta de tine, niste cercei si o carte.Dar daca iti este prietena, ar trebui sa stii ce sa ii iei.Asta le fac eu cadou prietenelor.

O zi buna.

| SirGilbert a răspuns:

Depinde si cati ani are.
Prietenului meu cel mai bun i-am cumparat de ziua de lui o papusa gonflabila si un tort cu bustul generos al unei femei.

Deci, daca are varsta de peste 16 ani, un cadou iesit din comun prinde bine(daca zici ca fata are de toate).

| AlexandraDaria2015 explică:

Face 11 ani.

| panda3 a răspuns:

Cumpara-i un suvenir sau ceva de genul care sa îi aminteasca de tine cind va privi acest obiect

| andreeaantonia a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi o jucarie din plus: un ursulet mare si roz(depinde ce culoare prefera). Cu siguranta i-ar placea!