| anonim_4396 a întrebat:

de data asta chiar m-ama desprins de cel casatorit. l-am refuzat, i-am spus ca sunt cu altcinevaa, dar a spus ca nu ii convine si nu o sa se lase. problema e ca si cu prietenul meu am probleme. se supara foarte repede si degeaba, e si foarte gelos. ne certaam aproape mereu. astazi iar ne-am certat, de dimineata. s-a suparat degeaba. trebuia sa ne vedem si mi-a zis iubbii.eu ma intalnesc cu tata"m-am enervat si i-am zis ca eram sigura ca asa o sa faca. mi-a zis ca nici macar nu-l las sa termine, s-a jurat ca nu mai am vorba de la el, mi-a zis "paaaaaaaaaaaaaa" si m-a pus pe invizibil. i-am dat un sms spunandu-i ca m-am saturat de atatea certuri, dk imi mai zice pa macar sa-mi zic pentru totdeauna. dar nu a zis nimic. ceea ce maa mira este faptul ca nu a scos dupa facebool ca suntem intr-o relatie. ce sa cred?

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ce viata urata iti faci singura...
In loc sa razi fericita de mana cu un baiat care te iubeste,tu stai dupa mofturile unuia casatorit!
Sa nu te intrebi peste ani de ce viata n-a fost buna cu tine, tu o faci chinuita si urata...
Mai gandeste-te, e spre binele tau!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este timpul să-ți vezi de treaba ta și să-i lași în pace!
Pa, pa.

| Kylexy a răspuns:

Certurile astea inutile sunt "sarea si piperul"intr-o relatie lasa-l pe cel casatorit,ca ii distrugi casnicia, si tine de baiatul care spui ca e gelos, Gelozia se naste din multa iubire.

| ady2701 a răspuns:

E cazul sa/ti mai simplifici viata si sa nu/ti mai faci singura atatea probleme...se doarme mai bine nu de alta