| anonim_4396 a întrebat:

Buna

de ieri nu-mi mai merg tastele la telefon crying am Samsung SGH-E250. ieri nu mai mergeau tastele de apel si cele de stanga si dreapta si azi nu-mi mai merge niciuna decat sa inchid si sa deschid telefonul. Nu l-am scapat si nu stiu din ce cauza ar putea fi.

cam cat mi-ar lua sa-l repar? straight face Astept raspunsuri urgent.

Răspuns Câştigător
| ☣ JoHNnY ☣ a răspuns:

Buna. Ti s-a dus banda. La e250 se de ce foarte des. Daca faci comanda pe net de banda te ajunge 10 lei dar trebuie sa o montezi thu daca nu trebuie sa te duci la cinava care se ocupa in orasul tau.

2 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Ms mult pentru raspunsuri kiss

| Savy a răspuns:

Mergi la un service, e in jur de 30 de lei reparatia. Si da-i o funda lui ☣ JoHNnY ☣