| anonim_4396 a întrebat:

Buna
de ieri nu-mi mai merg tastele la telefon crying am Samsung SGH-E250. ieri nu mai mergeau tastele de apel si cele de stanga si dreapta si azi nu-mi mai merge niciunastraight face decat sa inchid si sa deschid telefonul. Nu l-am scapat si nu stiu din ce cauza ar putea fi.

cat mi-ar lua sa-l repar?straight face Astept raspunsuri urgent.

Răspuns Câştigător
| mikkhhell a răspuns:

Trebuie sa te duci cu el la un atelier de specialitate pentru a-ti inlocui banda flexibila care face legatura dintre cele doua parti glisante( care aluneca una peste cealalta) ale sliderului tau E250 si te costa intre 50 si 70 lei in functie de unde procura piesa necesara cei de la atelier.