| Lorennn a întrebat:

Buna,de la o vreme incerc cu prietenul meu sa ma dezvirginez,deoarece ar fi si timpul,insa mereu se intampla ba sa ma doara ingrozitor ba sa nu ma excit cum trebuie,am incercat si cu lubrifiant insa nimic, ma doare cand o introduce si renuntam.Cu degetele pot si nu am absolut nimic chiar si adanc, nu inteleg cum ar trebui sa procedez sa trecem odata peste bariera asta.Mentionez ca mereu avem mult timp la dispozitie si ne excitam amandoi deodata.

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Procedeaza asa :
Incepeti incet, incet, incet si incearcati sa prelungiti cat mai mult preludiul. Sa fie unde la 20-25 de minte, depinde. Si sa fie cat mai romantic, puteti incerca si cu lumina stinsa.
Cam pe la sfarsitul preludiului spune-i sa-ti faca,, degegita" cu 2 sau 3 degete depinde si spune-i sa le mai distanteze (adica ca si cum ar imita o foarfeca). Dupa aia, pune-l sa-ti faca oral. Si incearca si tu sa te exciti. Mai poti apela la alte metode care crezi tu ca te excita foarte tare. Cu cat esti mai excitata, cu atat durearea este mai mica. Si cand te simti super excitata si pregatita, atunci puteti incepe.
Inainte sa si-o bage, prietenul tau ar trebui sa aiba penisul umend, ca sa alunece mai usor. In timpul asta, nu te mai gandi la durere, gandeste-te la altceva. Oricum trebuie sa si-o bage foarte foarte incet. Dar nu toata deodata. Gen... baga un sfert, mai incearca putin, dupa o scoate, dupa iar o baga si tot asa.
Mult noroc!

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu sti sa fi sexy de aia

| corbulalbrosu a răspuns:

Continuati sa practicati jocurile sexuale dar mai ales masturbarea intravaginala, daca se poate cat mai des si ori de cate poate sa te "ajute" si el. Doar procedand asa, intr-un timp rezonabil canalul vaginal se va largi/dilata suficient de mult incat penetrarea sa devina posibila, fara sa mai apara durerea prea mare. Fibrele musculare din componenta muschilor vaginali doar prin acest procedeu pot fi alungiti suficient de mult. Succes!

| Emilian65 a răspuns:

Cu multa rabdare si tact din partea voastra, veti reusi sa duceti la capat ce va doriti.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Odata ce si-a introdus hotdog-ul in tine, numai sunteti virgini...

| SatanelDeLaVaradia a răspuns:

Schimba prietenu sunt de parere ca nu va potriviti sexual!