| alinagyo a întrebat:

.De la un timp imi place de un coleg de clasa,e foarte inteligent,citeste(insa nu-i pasa de note,e cam arogant cu colegii dar cu mine de fiecare data vorbeste frumos).Ma gandesc ca se comporta astfel cu mine pentru ca ma vede mai diferita,adica nu ascult manele,citesc,nu stiu,(majoritatea (baieti)mi-au spus ca sunt serioasa dar de gasca pe langa celelalte care sunt panarame, si au o impresie buna despre mine, tocmai d.asta spun ca poate el crede acelasi lucru). Cand mai ies prin parc cu C(o prietena)si e si el cu baietii,imi spune C ca se uita la mine, ca se uita prietenii lui la mine, doar la mine...si ieri se uita insistent dupa care m.a bagat in seama cu un zambet mare pe fata.ce credeti? ma place? Cum dau apropouri ca il plac? eu zic sa astept sa zica el daca e ceva ca poate ma insel

9 răspunsuri:
| s3byk91 a răspuns:

Auzi cati ani ai, fara vrajeala si de unde esti? s-ar putea sa il stiu pe acel baiat deoarece ieri a venit cu aceeasi intrebare si cam au legatura...

| alinagyo explică (pentru s3byk91):

De unde esti tu?

| s3byk91 a răspuns (pentru alinagyo):

Uite eu sunt din targu-mures, baiatul era din Timisoara mi se pare

| alinagyo explică (pentru s3byk91):

Aaa nu...sad

| s3byk91 a răspuns (pentru alinagyo):

Pakat...oricum daca te place asteapta putin si daca nu zice nimic fa tu primul pas, macar esti cu inima impacata tongue
bafta

| syd a răspuns:

Nu merita o relatie inainte de liceu. Crede-ma

| alinagyo explică (pentru syd):

Sunt in a 11-a, doar ca nu am curaj

| syd a răspuns:

Nu am vazut niciodata sa faca fata primul pas. Dar ma rog, incearca sa te intalnesti cu el undeva, daca nu e timid, ceea ce nu prea cred la 18 ani sau cat aveti voi, iti va zice ceva.

| JustLiv a răspuns:

Super! Chiar asta inseamna!(te place)