| baby_4423 a întrebat:

De la un timp petrec mai mult timp cu baiatul pe care-l plac si se comporta altfel adica mai frumos cu mine imi zambeste vb frumos si mi-a zis asa in gluma te amobig grinlaughingcredeti ca ma place?

7 răspunsuri:
| St3fU a răspuns:

Dalaughing sigur te place

| wefweiofhewgewiopgjewogwe a răspuns:

Da te place sau poate vrea doar o aventura de o zi, intreaba-l daca te place ca nu musca!

| Xab a răspuns:

Nimic nu e sigur. Poate pur si simplu ii place compania ta si vrea sa fiti prieteni buni. Cel mai bine este sa-l intrebi sau sa incerci sa afli daca place pe altcineva. Succes:*

| motu81 a răspuns:

Bineteles ca da asa ca un sarut in schimb si e al tau.

| aurelianmarius a răspuns:

Cred ca te place de acum totul depinde de tine big grin

| Șâret a răspuns:

Intreaba-lwinking

| inteleptul_9804 a răspuns:

Raspunsul i-l gasesti uitandu-te in oglindawinking.