| Aleeeeeeee a întrebat:

Astazi am fost la magazin cu tatal meu si baiatul pe care il plac a trecut cu bicicleta pe acolo si s-a uita la mine si mi-a zambit dulce. Suntem colegi de clasa, si la scoala imi zambeste, se comporta destul de frumos cu mine iar atunci cand ne mai batem zambeste non-stop.
Credeti ca ma place?

8 răspunsuri:
| Aleeeeeeee explică:

Am 13 ani

| Iziii:x a răspuns:

Cred ca dahappy
Dar cel mai sigur ar fi sa il intrebi:.
Sau sa pui pe cineva sa il intrebewinking

SUcces>big grin

| CokoStar a răspuns:

Da, ceva de genu asta.

| NinaY a răspuns:

Da, cred ca te place. Dar ce treaba are ca ai fost cu tatal tau la magazin sau ca a trecut cu bicicleta? Idee principala, fara irosirewinking mai simplu happy

| username_8290 a răspuns:

Am trecut exact prin aceeasi situatie. Si a fost un final fericit pana la urma.
Si tot 13 am si eu. Da`i de inteles ca il placi. arata-i asta si o sa ajungeti sa fiti mai mult de cat colegi. ti`o zic din propria experienta. Inca ceva. trebuie sa fi obtimista!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta.cati ani ai?

| andulovecrazy a răspuns:

Eu sunt de parere ca te place pentru ca si eu cred ca un baiat ma place pentru ca ma apara mereu si rade non stop de cate ori ma vede si imi zambeste si IMI DA PALME LA FUND.

| Sira a răspuns:

Baiatul te place.