| baby_4423 a întrebat:

De la un timp petrec mai mult timp cu baiatul pe care-l plac si se comporta altfel adica mai frumos cu mine imi zambeste vb frumos si mi-a zis asa in gluma te amobig grinlaughingcredeti ca ma place

Răspuns Câştigător
| stef87 a răspuns:

E foarte posibil ca el sa incearce sa-ti trimita tot felul de semnale prin care sa arate poate mai mult decat ca te place (depinde de varsta, ca daca e inca mic, nu cred ca stie ce e aia dragoste). A spus-o in gluma pentru ca nu are curajul sa-ti spuna direct ce simte, desi nu stiu ce gluma poate fi asta "te amo". Probabil te comporti in asa fel incat el nu mai e sigur daca e cazul sau nu sa se implice mai mult.
Nu iese fum fara focwinking