| lindsay a întrebat:

de regula raspund la intrebari insa acum sunt curioasa in legatura cu un subiect. Ce parere aveti despre muscaturile de gat si erotismul? pentru voi exista o legatura intre ele? Intrebarea este tip sondaj.

Răspuns Câştigător
| Narfundo a răspuns:

Nu cred ca mar excita o muscatura din partea unei fete. ce nai.bi suntem vampirilaughing. E total neerotic.Frumos este o mangaiere placuta, o imbratisare si un sarut simpatic.Nu muscaturi si altelelaughing.
Astea sunt fite 2010 ...prinse de la drogatii din club.Am ajuns de tot...nici sa ne iubim nu mai stim.

2 răspunsuri:
| atianin a răspuns:

Da.Gatul este o zona foarte erogena.

| ysa a răspuns:

Muscatura nu e erotica, dar suptul sau sarutul da, daca e facut cum trebuie ca sa trezeasca senzatii maxime. poti sa musti ca sa l trezesti din placere in gluma, da nu tare ca nu e tocmai erotic, dimpotriva. succes