| KiiDdaCoOrRvVi a întrebat:

Buna TPU mi-am inceput si eu viata sexuala dar am dureri foarte mari cand imi este introdus Ionel prima data mi-a curs foarte mult sange chiar si acum dupa cateva luni ma doare la inceput celorlate prietene ale mele nu le'a curs sange si nici nu le mai doare sad eu ce am de patesc asa?

6 răspunsuri:
| 2dmv a răspuns:

Nu te exciti destul! se poate remedia daca si el stie sa te ajute!

| KiiDdaCoOrRvVi explică (pentru 2dmv):

Aii avut dreptate m'a excitat pana n'am mai putut si nu ma mai doare mersi mult

| 2dmv a răspuns (pentru KiiDdaCoOrRvVi):

N-ai pentru ce, ma bucur ca te-am putut ajuta!

| husieaihsnaodiahwdna a răspuns:

E ceva normal nu te ingrijora, nu e la fel la toate fetele, la unele curge sange la altele nu, o sa treaca durerea in cateva zile nu te ingrijora happy

| cristi32 a răspuns:

Asa se intampla prima data cand faci sex