| MariaMary122333 a întrebat:

De unde ne dau seama daca un baiat vrea doar o aventura de o noapte sau vrea o relatie stabila?

Răspuns Câştigător
| AliTheo18 a răspuns:

Depinde de el, daca e baiat serios, daca vrea ceva serios, sa nu vrea doar o aventura, daca te iubeste.Depinde si de tine, sa il rasplatesti cu aceeasi moneda.Dar iti dai si tu seama daca e un baiat calumea! Dupa cum se comporta, mna.Depinde. Daca nu merge cu el, nu-i nimic, mai sunt destui baieti! Succes.

| MariaMary122333 explică (pentru AliTheo18):

Mersi! Multumesc tuturor!
Dar cred ca in ziua de azi trebuie sa ma uit( sa ne uiatm) mai atent la oamenii din jurul meu(al nostru). Nu stim niciodata ce ne-ar putea face. Asa ca multumesc foarte mult tuturor!

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde de anumiti factori
-varsta,educatia, gandire, ce isi doreste de fapt,nu isi poti da seama pentru ca uni pot sta si luni doat pentru sex, parerea mea e ca relatile din ziua asta pornesc extrem de prost si ipocrit,el minte ca nu vrea sex de parca e asexual,intro relatie ambii trebuie sasi recunoasca interesele parerea mea,depinde daca baiatul vrea sa se implice intro relatie,daca a fost tradat in iubire slabe sanse, daca e un tip popular e curvar, daca e baiat cuminte e plictisitor, barbati au o memorie emotionala mult mai mare adica ne amintim pe cine am iubit prima oara, prima iubire e un fel de amprenta pe toata viata

| J0B0MAT a răspuns:

Pai daca iti cere din prima asta, e clar ce vrea.

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Daca face gesturi perverse, daca iti pune mana pe sani pe fund, de la primele intalniri, e normal ca te vrea pentru o aventura. Daca iti spune ca vrea sex, e logic ca asta vrea. Vezi si tu, daca iti cere sa intretii relatii sexuala cu el de putin timp de cand sunteti impreuna, da-i papucii. Bafta! happy

| Eduard196 a răspuns:

Incearca-l. nu i accepta o propunere de genul si daca insista lasa-l ca asta voia de fapt

| qCrazyMan a răspuns:

De faptul cum gandeste daca este mai pervers clar asta vrea.dar daca este mai timid vrea ceva serios big grin!

| RAY a răspuns (pentru qCrazyMan):

Daca joaca teatru pretinzand ca esti timid, plus ca unu timid e plictisitor, va plac badboys aia sunt curvari