| anonim_4396 a întrebat:

De Valentine`s day voi fii la munte cu iubitul meu. m-am gandit sa nu-i fac cine stie ce mare cadou, ci doar ceva sa se simta ca ii Valentine`s day! M-am gandit sa-i ofer o cutie cu bomboane de ciocolata in forma de inimioare si o declaratie de dragoste si niste saruturi pe langa big grin ar fi ok? sau ii prea putin? Mentionez ca are 20 de ani si suntem de 4 luni impreuna!

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca tie iti face placere, de ce nu?happy

| Lucky_9459 a răspuns:

O idee ar fi sa ii faci si o mica valentinawinking in care sa iti scrii sentimentele mai pe larg
e altceva cand le citeste
si
e altceva cand le asculta
bomboanele sunt oki

| darkeyes a răspuns:

Asta ar trebui sa iti ofere el. Lasa`te iubita si ofera`i cea mai frumoasa zi din viata lui de 14 feb. happy daca intr-adevar il iubesti

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Cred ca e destul...

| andreutza94 a răspuns:

Si o sticla de sampanie smug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fara bomboanelaughing