| anonimus11269 a întrebat:

Maine eu si prietena mea implinim 5 luni de relatie si a-si vrea sa imi spuneti ce cadou as putea sa ii cumpar. Pe langa cadou iesim si in oras la un suc si o prajiturica. Eu am o idee de cadou dar nu stiu daca ii buna, m-am gandit sa ii cumpar un buchet de flori, o cutie de ciocolata in forma de inima si ceva jucarie din plus big grin credeti ca ii buna ideea, sau aveti voi alte idei? Ea deja mi-a facut cadou un parfum big grin. Cine imi spune cel mai fain si potrivit cadou primeste funda + vot + multumesc si numa sanatate si bucurie. Multumesc si sarbatori fericite!

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sincer nu iti recomand fiindca daca o cocolosesti cu cadouri ii se va urca la cap

| neutrino a răspuns:

Jucaria sa fie mare si de calitate. Conteaza.

| Emilian65 a răspuns:

Este foarte buna ideea ta.Pe langa astea sa-i dai si un pupic din inima.

| anonimus11269 explică (pentru Emilian65):

Sigur ca da. Mai astept sfaturi big grin mersi oricum

| kandaraki a răspuns:

Si dc oare vrei la 5 luni de relatie sa ii faci cadou? e vreo data rotunda ceva? eveniment? poti sa ii faci un cadou sau surpriza ceva la 6 luni, 1 an.

| thezbx a răspuns:

Cred ca e ok ideea ta. sau ai mai putea sa ii cumperi o bratara de argint sau ceva mai folositor, ca bomboanele le mananca si florile se usuca big grin

| anonimus11269 explică (pentru thezbx):

Pai si jucaria din plus? big grin

| thezbx a răspuns (pentru anonimus11269):

Pai o pune in raft si o lasa sa se prafuiasca laughing

| LeeDora a răspuns:

Eu zic că ar trebui să fii mai original. Un trandafir roșu oricum trebuie să îi cumperi, dar de restul nu știu ce să zic, Îți sugerez să îi iei cercei sau o brățară, dar ceva ce știi cu siguranță că i-ar place!