| corina_7340 a întrebat:

sunt noua pe aici happylove struck si as vrea sa am ajutati si pe minebatting eyelashes
Decibatting eyelashes de Valentine`s day voi fii la munte cu prietenul meu. M-am gandit sa-i ofer acestuia o cutie cu bomboane de ciocolata in forma de inimioare si o declaratie mica de dragoste si niste saruturi pe >langa:" voi ce credeti?:-s ar fi prea putin?sadNu vreau cadouri sofisticate si mai stiu eu ce, ceva dragut sa simtim ca e Valentine`s day! astept sfaturi, idei si parerile voastre!kiss

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

E ceva foarte frumos. Crede-ma ca nu conteaza cat de magnific e cadoul ci sentimentul impartasit, ideea iubrii impartasite. Cadoul e foarte reusit. Pe mine m-ai cuceri cu asa ceva.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu cred ca e perfect!kiss
Tot ce conteaza este ca el sa inteleaga ca il iubesti love struck Nu cred ca mai conteaza cadourile big grin Ci dragostea dintre voilove struck

| marrr a răspuns:

Eu cred ca e destul de dragut =) Mai ales ca veti fi impreuna.Eu cred ca asta e cel mai frumos cadouhappyDistractie placutahappy

mira
| mira a răspuns:

Este ceva dragut si suficient, cred.Ai grija sa fie el primul care iti ofera ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| Doa'Do a răspuns:

Cred ca ce vrei tu sa-i oferi este perfect.Nu este nevoie de mai mult.Stii cum se spune, oamenii vor fapte, nu vorbe. Daca vrei sa para ceva mai frumos, ai grija de cuvinte alegi pentru acea declaratie.Si nu uita sa fii sincera! Distractie placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca este buna idea ta big grin intentia conteaza mai mult [parerea mea]batting eyelashes. De Valentine`s Day totul consta in iubire love struck mie mi-ar place mai mult sa primesc cu cutie de bomboane si sa`mi arate cat ma iubeste in acea zi decat cadouri sofisticate chatterbox

Ai putea sa faci ceva dragut care sa ii amintesca de tine sau de voi. Ceva facut de tine happylove struck poate altcineva are alta idee mai buna decat a meabig grin

Bafta! love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca este buna idea ta big grin intentia conteaza mai mult [parerea mea] batting eyelashes. De Valentine`s Day totul consta in iubire love struck mie mi-ar place mai mult sa primesc cu cutie de bomboane si sa`mi arate cat ma iubeste in acea zi decat cadouri sofisticate chatterbox

Ai putea sa faci ceva dragut care sa ii amintesca de tine sau de voi. Ceva facut de tine happylove struck poate altcineva are alta idee mai buna decat a meabig grin

Bafta! love struck