| Bloock a întrebat:

Bună, de vreo 5luni îmi vine perioada pe data de 1 a fiecărei luni. Dacă vineri pe data de 24 am făcut sex neprotejat cu ejaculare, pot ramane însărcinată?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu olaph, barbatii nu au ciclul menstrual si nu pot ramane insarcinati!

https://imgur.com/acKwLLs

| mi25 a răspuns:

Nu asculta ce debiteaza cei care au postat inaintea mea, ca sunt in afara cunoasterii subiectului. Ti-am raspuns la cealalta postare.

| Teo29 a răspuns:

Da, este risc de sarcina. Nu o mai faceti neprotejat...

| gogugogugogu a răspuns:

Posibil.

| Butterfly3008 a răspuns:

Normal, sex neprotejat se face doar atunci când vrei un copil. Fa peste 21 de zile test de sarcina și afli dacă ești gravida sau nuhappy