| Andradaxlu a întrebat:

Bună seara tuturor. Am făcut sex în perioada fertilă, mai exact în ziua 3 de fertilitate. Dacă iubitul meu nu a ejaculat în interior pot rămâne însărcinată dacă contactul a fost neprotejat?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, exista o sansa sa ramai insarcinata daca barbatul a avut o ejacularea anterioara, sau au fost mai multe partide consecutive de sex, fiindca doar atunci ar fi existat sperma pe teava, care s-ar fi scurs involuntar in vagin, in primele secunde cand penisul este reintrodus.

| Goete a răspuns:

O sa ai o sarcina extracorporala laughing

| Kalibi1327 a răspuns:

Nu ești, asa eram și eu foarte speriata, sunt șanse sa fii de la lichidul pre, dar eu zic sa nu te stresezi degeaba, am pățit sa îmi și întârzie men timp de 17 zile și uite ca au trecut 6 luni de atunci și dacă eram trebuia sa am burta mare

| DenisJinga a răspuns:

DA! Este posibil. Daca vrei sa fii 100% sigura ar fi foarte recomandat sa iei pilula de a 2a zi. In timpul raportului sexual, barbatul (de cele mai multe ori) are pre-ejaculari care contine putina, dar totusi contine sperma!