| MeriusXD a întrebat:

De ceva vreme fac dansuri populare. In echipa este o fata de care imi place. I.am spus ca o plac, dar cand ne.am intalnit fata in fata nu a rectionat in niciun fel, vorbeste cu mine(ce.i drept mai mult ca de obicei). Nu stiu ce sa cred, ma place sau nu? Puteti sa-mi dati niste sfaturi?(Cum sa incep, ce sa fac etc). Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

El este singura persoana care poate sa-ti ofere un raspuns care sa fie clar si obiectiv in privinta acestei probleme care te...macina. Fara nicio jena o intrebi in mod direct intr-un moment in care sunteti face2face pentru a vedea atat reactia/mimica chipului ei si pentru a nu-I permite sa se eschiveze in pprivinta raspunsului. Curaj. Nu ai nimic de pierdut, poti sa fii doar in castig indiferent de ce natura va fi raspunsul primit. Succes!

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca sa o inviti undeva ca sa fiti doar voi 2 sa iti dai seama exact daca te place sau nu.

| JUSTMONIKAMMMMM a răspuns:

Nu te place, daca vorbeste cu tine nu inseamna nimic du te si plangi intr-un colt si joaca te metin 2 ( daca vr joc cu tn...stiu cum e )