| Arisu a întrebat:

deci, am facut dragoste cu prietenul meu, dar cand ma pentreaza simt ca am o durere insuportabila si penisul parca se impinge intr-un perete ( care e mai adanc) cand bag degetul, se vâră pina la sfârșit. Mai sânt virgina de ma doare așa tare cand bagă penisul in vagin? nu il bagă pâna la sârșit. e rupt himenul? eu bag degetul inauntru și nu ma doare deloc. Nu ințeleg, de ce mă doare cand prietenul bagă penisul in mine

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Atat timp cat a exista si exista penetrare, salut virginitate...
Te doare probabil ca esti m icuta si corpul tau nu este pregatit pentru viata sexuala. poate este el prea brutal si mai matur fata de tine.
Folosit protectie si tot ce trebuie, cel putin sa nu mai aveti si stresul unei sarcini...
O zi frumoasa sa aihappy

| express11 a răspuns:

Probabil ai himen elastic.

| mihai69 a răspuns:

Virgină sigur nu ești; deflorată e posibil să fii doar parțial. E bine să folosești și ceva lubrifiant, cât mai mult. Și bineînțeles - PREZERVATIV!

| Fatamuntilor a răspuns:

Virgina NU esti pentru ca penetrarea a avut loc.Ai himen elastic
Probabil esti micuta 14 -15 -16 ani si de aceea te doare.
Probabil nu te doare cand bagi degetul nu o faci ca atunci penisul care intra mai fortat.

Răspuns utilizator avertizat