| YoDarky a întrebat:

Buna deci am nevoie de un pic de ajutor.Deci am intrebat pe o fata daca vrea sa fie cu mine si a zis nutongue.Eu sunt gen : vedeta scolii am fost cu toate.Si ma rog m'a refuzat dupa am intrebat'o daca are niste id-uri de fete pentru ca vreau o iubita sa o iubesc cu adevarat si sa nu ma mai dau in sepctacol sa fim doar noi2 sa nu stie nimeni pentru ca eu chiar vreau sa am o adolescenta cat de cat fericitalaughing asa ca vreau sa ma schimb.Si ea mi-a zis ca nu are id-uri dar m'a intrebat daca maine seara nu ies cu ea la o plimbarestraight face voi ce parere aveti?straight face Sa o intreb iar dupa plimbarea de maine seara?straight face sfaturi va rg dau funda pentru cel mai bun

8 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Nu.bati doar vagi apropouri,s-o faci curioasa.Dar mai intai,la intalnire,trebuie sa ai un comportament exemplar, pentru ca ei nu-i plac "vedetele" de o zi, ii plac prietenii adevarati.

| nonny50 a răspuns:

Darky,frate frate.ce te mai supara astia, ah? laughing Iesi frate cu ea.si daca merge.merge,daca nu...alta...ca doar esti vedete, nu.ce pana mea! laughing Hai bafta

| Loola_4761 a răspuns:

Eu spun ca ar trebui sa o intrebi dupa plimbare dar cel mai bine ar fi sa faci asa :dupa plimbare spune-i ca ai sai dai ceva si sa inchida ochii si cand ii inchide sarut'o si dupa intreab'o ( app sa ii spui lucruri dragute de genul " esti foarte frumoasa") big grin eu asa spun sa faci acum depinde de tine cum vrei tu big grin

| theprettyreckeless a răspuns:

Mi se pare ca esti cam, nu stiu impulsiv? poate o faci sa se simta prost daca tot o intrebi cu: ai id-uri? trebuie prietena.
stai o vreme calm, vezi cum merge treaba cu fata, apoi hotaraste-te.

| Ronnii33 a răspuns:

Asteapta!

| :X:X RooNnA a răspuns:

Vai, dar de cata modestie dai dovadahappy

pentru inceput.ea nu cred ca vrea "vedeta" din tine, vrea un prieten, o persoana in care poate sa aiba incredere. Se presupune ca tu vrei sa fi cu ea? Daca da, cum ii ceri ei id-uri de fete? Tu singur iti indepartezi toate sanseletongue

(Parerea mea)

| YoDarky explică:

Ai dracul ati itnrat sa ma critikati sau sa'mi dati un sfat?laughing

| YoDarky explică:

Dragii mei laughing i'am cerut id*uri de fete pentru calaughingrolling on the floor... daca ea m'a refuzat trebuia sa vb ca altcneva nu?:Slaughing