| Sebastian03 a întrebat:

Deci am si eu o problema care tot ma framanta. Vreau sa intru in vorba cu fata dar nu stiu ce sa vb cu ea adica o intreb o chestie, imi da un raspuns si gata. eu vreau mai mult. Si chestia ca nimeni nu e intetesat de carti sau un subiect mai complicat. De ex sunt altii care vb cu orele cu ele si tot gasesc subiect. Si pana la urma prin modul asta vreau sa o fac si sa ma placa dar daca nu macar sa devenim prieteni buni. Si prin modul asta vreau sa o si cunosc. P.S avem 14 ani.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde si cum sunt raspunsurile. Daca sunt seci inseamna ca nu e interesata sa vorbeasca cu tine si atunci nu mai are rost sa-ti bati capul.

| Mandreiv a răspuns:

Daca discutia nu evolueaza adica sa devina si ea interesata de tine si sa iti puna si ea intrebari poate insemna ca nu este interesata. Ii cam greu sa spun ce faceam eu la varsta ta pentru ca asta se intampla mai demult si nu mai este valabil, dar incearca sa afli ce ii place si de acolo sa dezvolti discutia.