| unknown16 a întrebat:

Salut lume! Vreau sa va intreb ceva, stiu ca e cam aiurea intrebarea. dar ma rog.
M-am transferat la un liceu nou si cum sunt in clasa a-10-a, e o fata foarte frumoasa in alta clasa de a-10-a, dar nu stiu exact cum sa intru in vorba cu ea. adica, mai stam unul langa altul(cand sunt prieteni imprejur) dar nu gasesc un subiect de discutie cu ea, poate pentru ca sunt prea timid. cum ar trebui sa intru-n discutie cu ea? happy

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Intreab-o intr-o zi ce parere are despre tine.

| unknown16 explică (pentru neutrino):

N-ar fi prea direct? happy

| neutrino a răspuns (pentru unknown16):

Poate, dar efectul este maxim!

| ȘefuLaValută a răspuns (pentru unknown16):

Dar de ce nu o intrebi tu chestii despre liceul ala ca esti mic si nu stii si ea stie si va imprieteniti si ii ceri numarul si va intalniti si o babardesti si si si?

| NameHarris a răspuns:

Daca esti timid intra in vorba cu ea pe facebook sau fa rost de nr eiwinking

| zHeArTz a răspuns:

Ii trimiti o poza pe fb cu penisul tau laughing) glumesc glumesc big grin Asta merge in proportie de.10 % sad. Pai... un subiect de discutie thinking Poti sa vb orice, sa o intrebi ce mai face, la cat iese... ce iti vine in cap, pe moment happy. Bafta