| AngelWhite99 a întrebat:

Deci am un coleg de clasa care cred ca ma simpatizeaza.De multe ori vorbeste cu mine ma face sa rad,cand vorbesc cu cineva sau stau cu mai multe fete vine pe la spatele meu ma gadila sau incearca sa ma sperie, eu una l-am lovit cu cartile in cap de multe ori dar na spus nimic.Foarte des ma si tachineaza, si de asta nu stiu ce sa cred.Deci credeti ca ma simpatizeaza ca pe o prietena sau ma place?(cu nicio fata nu se mai poarta asa).

Răspuns Câştigător
| CarlaAnneMihaela a răspuns:

Eu cred că te place, de obicei băieţi se comportă aşa de frumos cu fetele doar dacă le plac.batting eyelashes

2 răspunsuri:
| Flavius2106 a răspuns:

Daca nu se comporta cu nicio alta fata asa inseamna ca te place, si prin comportamentul lui incearca sa te castige!

| Ovidiu_Boboc_1967 a răspuns:

Te place sigur.incearca sa ai o discutie cu el sa vezi ce are de gand.